Arama
Paysa
Prefabrik yapı çözümleri tek çatı altında...
Sayfa:

Ankara Çankaya Belediyesi temizlik işleri geçici idari prefabrik binası

Ankara Çankaya Belediyesi temizlik işleri geçici idari prefabrik binası çukurambarda kuruldu.

Proje Tamamlanma Tarihi: 30.07.2006

Depremin yaralarını sarmak için 10 adet okul acil okul teslim edildi

Pakistan Muzaffarabad'ın şehrinde 8 ekim 2005'te gerçekleşen depremde yıkılan okulların yerine yeni okullar inşa etmek için kolları sıvayan "Kimse Yokmu Derneği?" Paysa Prefabrike Yapılarına sipariş ettiği okulları 10 adet okul törenle Pakistan bölge başbakanına teslim etti.

Proje Tamamlanma Tarihi: 01.03.2006

Aselsan Kalzan projesi proje ofisi

Aselsan Kalzan projesi proje ofisi teslim edildi. Prefabrik modüler hazır bina ürünü kullanılarak imal edilen bu yapı kısa süre içerinde Aselsan yetkililerine teslim edildi.

Proje Tamamlanma Tarihi: 27.05.2005

Ankara Eryaman Lale Evleri şantiye mobilizasyonu

Ankara Eryaman'da yapılan Laleevleri şantiye yapıları Paysa tarafından tamamlandı. Prefabrik modüler hazır bina yapı çözümü kulllanılarak imal edilen bu yapı şantiye süresi boyunca yemekhane, ofis ve mutfak olarak kullanılmıştır.

Proje Tamamlanma Tarihi: 27.05.2005

Bahçeşehir Ardıçlı Göl Evleri şantiye yapıları

Paysa Prefabrike Yapıları Ardıçlı Evler Göl Evleri şantiye yapılarını teslim etti. Prefabike modüler hazır ve sac bina çözümleri kullanılarak tamamlanan şantiyede ayrıca Paysa Prefabrike Yapılarının üretmiş olduğu Kemerli yapı çözümleride depo alanı olarak kullanılmıştır.

Proje Tamamlanma Tarihi: 01.05.2005

Ankara Sheraton Otel inşaatı şantiye yapıları

Ankara'nın simge yapılarından Sheraton oteli inşaatında Paysa prefabrik mödüler hazır bina ürünleri kullanılarak, şantiye süresince ofis, yemekhane, yatakhane ve depo ihtiyaçları karşılanmıştır.

Proje Tamamlanma Tarihi: 27.12.1989

Sayfa: