Arama
Paysa
Prefabrik yapı çözümleri tek çatı altında...
Sayfa:

ABD Bişkek Büyükelçiliği İnşaatı projesi mobilizasyon yapıları

Amerika Birleşik Devletleri Bişkek Büyükelçiliği şantiyesinde şantiye mobilizasyonu için Paysa Prefabrike Yapıları ürünleri tercih ediliştir. İki fazda planlanan Büyükelçilik inşaat çalışmalarının her fazında şantiyenin yeri değiştirilmesi zaruri olduğundan Paysa Prefabrike Yapıları ürünlerinin sökülüp yeniden kurulabilme özellikleri çok önemli olmuştur. Bir yıl süresince yapılacak şantiyenin ihtiyacını karşılayacak olan yapılar, bir yılın sonunda sökülüp yeniden kurulmak süretiyle inşaat süresince tekrar kullanılacaktır.

Proje Tamamlanma Tarihi: 15.04.2012

Van 2011 depremi sonrası Adalet Bakanlığı Geçici Erciş Adliyesi teslim edildi.

Van 2011 depremi sonrası yıkılan Erciş Adliyesi prefabrik olarak yapıldı.

Proje Tamamlanma Tarihi: 01.03.2012

2011 Van depremi sonrası Erciş TOKİ şantiyeleri

2011 Van depremi sonrasında TOKİ'nin Erciş'te yapmış olduğu konut projesi şantiye yapıları teslim edildi.

Proje Tamamlanma Tarihi: 27.02.2012

Tüpraş şantiye yapıları teslim edildi.

Paysa Prefabrike Yapıları Tüpraş şantiye yapılarını teslim etti.

Proje Tamamlanma Tarihi: 27.02.2012

Tahran 36.000 konut projesi yemekhanesi

Tahran'da yapılacak olan 36.000 konut projesinin 20.000 kişinin yemek hazırlama ve yemekhane binaları Paysa Prefabrike Yapıları tarafından prefabrik modüler hazır bina çözümleri ile gerçekleştirildi.

Proje Tamamlanma Tarihi: 22.02.2012

Tacikistan Yol İnşaatı için şantiye yapıları

Tacikistan'da inşa edilen yol projesi için ofis, yatakhane, yemekhane, labaratuvar ve konut olmak üzere şantiye yapıları teslim edilmştir.

Proje Tamamlanma Tarihi: 01.02.2012

Türk Kırgız Manas Üniversitesi okutma binası tamamlandı.

Türk-Kırgız Manas Üniversitesi Cengiz Aytmatov Kampüs yerleşkesinde Okutma binası yapım işini Paysa Prefabrik firmasına verilmiştir. 3 ayda tamamlanan okutma binasından aynı anda 300 ögrenci faydalanabilmektedir.

Proje Tamamlanma Tarihi: 20.01.2012

Aliağa Termik Santrali şantiyesi için Paysa moduler yapıları kullanıldı

Aliağa Termik Santrali Şantiyesi için Paysa moduler yapıları kullanıldı. Şantiye alanındaki yer darlığından dolayı Paysa Prefabrike Yapıları'nın iki katlı prefabrik modular hazır bina çözümlerinn kullanıldığı bu kamp alanında 2000 Çinli işçinin ve mühendisin ikamesi için gerekli ofis, yatakhane, lokal, yemekhane yapılar tamamlandı.

Proje Tamamlanma Tarihi: 08.10.2011

Ankara Acıbadem Hastanesi şantiye yapıları

Ankara Acibadem hastanesi şantiye yapıları teslim edildi. 2 katlı prefabrik modüler hazır bina ürünü kullanılarak tamamlanan bu şantiye kampı 1 ay içinde teslim edildi.

Proje Tamamlanma Tarihi: 27.07.2011

Kazakistan araç kontrol istasyonu

Kazakistan Çimkent şehrinde 7 adet araç kontrol istasyonu Paysa Prefabrike Yapıları ürünleri ile tasarlandı. Paysa'nın germe yapı ürününün araç kontrol alanı olarak planlandığı projede, prefabrik modüler hazır bina ürünü ise araç kontrol istasyonunun ofis olarak tasarlanmıştır.

Proje Tamamlanma Tarihi: 03.06.2011

Sayfa: