Arama
Paysa
Prefabrik yapı çözümleri tek çatı altında...
Sayfa:

Polatlı sağmal inek çiftliği tamamlandı

Ankara Polatlı ilinde süt hayvancılığı yatırımı yapan süt firması 250 baş süt çiftliği yatırımını Paysa Prefabrike Yapıları ürünleri ile yaptı. Çiftlik kapsamınında, büyükbaş sağmal inek ahırı, doğumhane binası, ot deposu ve buzağı barınağı Germe yapı tekniği ile idari bina Paysa'nın prefabrik modüler hazır bina (HazırYapı) yapı çözümü ile yapılmıştır.

Proje Tamamlanma Tarihi: 15.12.2012

Türkiye'nin ilk 300 baş branda kaplı sağmal inek ahırı tamamlandı

Türkiye'nin ilk branda kaplı büyükbaş süt ahırı Erzurum ilinde Paysa tarafından tamamlandı. Brandanın %80 oranından güneş ışıklarını sayesinde süt verimini %10 artıracağı bilimsel olarak kanıtlanmış olan branda yapılar süt verimi açısından çitfçilere çok ciddi avantajlar sunmaktadır.

Proje Tamamlanma Tarihi: 01.11.2012

Ankara Bağlum'da germe yapı keçi ağılı

Ankara Bağlum ilçesinde 400 baş keçi ağılı tamamlandı. Saanen keçilerinin bakıldığı keçi ağılında süt hayvancılığı yapılmaktadır.

Proje Tamamlanma Tarihi: 01.07.2012

Artvin Savşat'ın ilk branda kaplı hayvan barınağı

Artvin Savşat'ta yapımı tamamlanan ilk branda kaplı germe yapı hayvan barınağı Paysa Prefabrike Yapıları tarafından uygulandı. Toplam 500 baş damızlık hayvan yetiştirmek üzere kurulan çiftlikte iki adet damızlık büyükbaş hayvan barınağı bulunmaktadır.

Proje Tamamlanma Tarihi: 01.10.2011

Mustafa Çiftçi besi ahırı

İzmit'te besi hayvancılığı yapılmak üzere kurulan çiftlikte Paysa Prefabrike Yapıları branda kaplı germe yapı besi ahır çözümleri kullanılmıştır. 30 gün içinde tamamlanan projede besiye çekilen tosunlar havadar, ferah doğal iç ortama sahip Paysa Prefabrike Yapıları ahır yapıları sayesinde kısa sürede semizlenmişlerdir.

Proje Tamamlanma Tarihi: 03.11.2010

Çimkent Besi Ahırları

Kazakistan Çimkent Hayvancılık Islah dairesi Paysa Prefabrike Yapıları Germe Yapı besi ahırlarını tercih etti. Her dört ayda bir yeni büyükbaş hayvanların getirildiği çiftlikte 120 gün boyunca yüksek besin değeri olan yemle beslenen erkek tosunların ahırı olarak kullanılacak iki ahır 2 ay gibi bir sürede idareye teslim edilmiştir.

Proje Tamamlanma Tarihi: 28.01.2010

Türkiye'nin ilk branda kaplı keçi ağılı tamamlandı

Türkiye'nin ilk Germe Yapı keçi barınağı Paysa Prefabrike Yapıları tarafından İzmir'de yapıldı. Saanen cins keçi üretimi yapılan çitflikte iki adet branda keçi barınağı kurulmuştur. Ayrıca ot deposu olarakta Paysa Çadır yapıları kullanılmıştır.

Proje Tamamlanma Tarihi: 01.01.2010

Sayfa: