Arama
Paysa
Prefabrik yapı çözümleri tek çatı altında...
Sayfa:

TED Karabük Koleji germe yapı spor salonu

TED Karabük Koleji germe yapı branda spor salonu yapım işini Paysa Prefabrike Yapılarına verdi. İki ay içinde tamamlanan germe yapı spor salonu, 22 metre genişlikte ve 40 metre uzunlukta olarak tasarlanarak üretildi.

Proje Tamamlanma Tarihi: 02.11.2007

Ankara Sincan Harikalar Diyarı ANFA depoları Paysa'dan

Ankara Büyükşehir Belediyesi ANFA park ve bahçeler müdürlüğü Sincan Harikalar Diyarı parkından 2 adet branda kaplı germe yapı depo için Paysa Prefabrike Yapılarını tercih etti. İki ay içinde tamamlanan germe yapı depo yapıları, 20 metre genişlikte ve 30 metre uzunlukta olarak tasarlanarak üretildi.

Proje Tamamlanma Tarihi: 03.08.2007

Sports International Ankara tenis kortlarında Paysa Prefabrike Yapılarını tercih etti.

Sports International germe yapı branda tenis kortu yapım işini Paysa Prefabrike Yapılarına verdi. İki ay içinde tamamlanan germe yapı tenis kortu, 18 metre genişlikte ve 36 metre uzunlukta olarak tasarlanarak üretildi.

Proje Tamamlanma Tarihi: 02.07.2007

C-130 kargo uçakları için bakım ve yakıt hangarı

C-130 kargo uçakların bakım ve yakıt ikmal hangarları Paysa Prefabrike Yapıları tarafından US Air Force kullanımına hazır hale getirildi.

Proje Tamamlanma Tarihi: 01.06.2007

Belbeton Paysa germe yapıyı üretim tesisi olarak tercih etti

Ankara Büyükşehir Belediye beton şirtketi Belbeton Paysa Prefabrike Yapıları Germe Yapı ürününü beton kürleme atölyesi için kullanıyor.

Proje Tamamlanma Tarihi: 01.01.2007

Hezarfen Havaalanı Airjet uçuş okulu hangar binası

Hezarfen Havaalanında bulunan Airjet Uçuş okuluna uçak hangar binası Paysa Prefabrike Yapıları germe yapı yöntemi ile imal edildi ve kuruldu. PVC branda kullanılarak kaplanan yapı yıllardır uçuş severlere hizmet sunmaktadır.

Proje Tamamlanma Tarihi: 01.12.2006

Ankara Gölbaşı Mogan Göl Tesisleri manej ve tenis kortu

Paysa Prefabrike Yapıları Anfa Gölbaşı Mogan tesislerinde 1 adet manje ve 1 adet Tenis kortu yapısını Ankara Büyükşehir Belediyesi Anfa şirketine teslim etti.

Proje Tamamlanma Tarihi: 01.06.2006

4 .kolordu spor salonu tamamlandı

4. kolordu mamak tesisleri germe yapı spor salonu tamamlandı.

Proje Tamamlanma Tarihi: 01.01.2006

MSB Spor Okulu tenis kortu tamamlandı

MSB spor okulu tenis kortu tamamlandı.

Proje Tamamlanma Tarihi: 15.12.2005

Ankara Basketbol Külübü Ankara tesisleri

Ankara Basketbol Külübü Ankara Öveçler Çetin Emeç Caddesi üzerindeki tesisleri için Paysa Prefabrike Yapıları tesislerini tercih etti. 2 adet Germe Yapı spor salonundan ve prefabrike modüler hazır bina soyunma bölümünden oluşan tesis 2 ay içinde tamamlanmıştır.

Proje Tamamlanma Tarihi: 01.10.2005

Sayfa: