Arama
Paysa
Prefabrik yapı çözümleri tek çatı altında...
Sayfa:

Ankara Tenis Kulübü tenis kort kapatması

Ankara Tenis Kulübü, tenis okulu olarak kullanılmak üzere 4 kortu tek bir hacimde kapatan branda tenis kortu kapatması tamamlandı.

Proje Tamamlanma Tarihi: 09.10.2010

Sports International Top Spin Tenis Okulu kapalı kortları tamamlandı

Ankara'nın köklü ve en eski spor kulüplerinden Sports International tenis okulu olarak kullanılmak üzere 3 adet tenis kortunun tek bir hacimde kapatılması işi için firmamızı tercih etmiştir. 3 adet yan yana tenis kortunu altında toplayan yapıda ayrıca 2 katlı olmak üzere sosyal tesiste bulunmaktadır.

Proje Tamamlanma Tarihi: 08.10.2010

Tareks Bakliyat depo için Paysa germe yapılarını seçti

Tareks Bakliyat deposu olarak Paysa Germe Yapılarını tercih etti. Güneş geçirmez brandanın kullanıldığı yapı 20 metre genişliğinde ve 30 metre uzunluğundadır.

Proje Tamamlanma Tarihi: 01.10.2010

Akıncılar Hava Üssü uçak hangarları

Hava Kuvvetleri Akıncılar Hava Üssü uçak hangarları Paysa Prefabrike Yapıları tarafından tamamlandı. F-16 uçaklarının ölçülerine uygun olarak hazırlanan uçak hangarları, her iki tarafından giriiş çıkış yapılabilmek için iki adet denizkabuğu tip hangar kapısı ile donatılmıştır.

Proje Tamamlanma Tarihi: 01.09.2010

Paysa germe yapı depoları Norveçte

Paysa Branda Germe Yapıları soğuk iklimi ile özdeşleşmiş Norveçte.!!

Proje Tamamlanma Tarihi: 01.05.2010

Türkiye Binicilik Federasyonu Ankara maneji teslim oldu

Türkiye Binicilik Federasyonu Ankara maneji 26 metre genişlikte 52 metre uzunlukta germe yapı olarak sipariş etmiş olduğu manej yapısını teslim aldi.

Proje Tamamlanma Tarihi: 01.04.2010

Çimkent Besi Ahırları

Kazakistan Çimkent Hayvancılık Islah dairesi Paysa Prefabrike Yapıları Germe Yapı besi ahırlarını tercih etti. Her dört ayda bir yeni büyükbaş hayvanların getirildiği çiftlikte 120 gün boyunca yüksek besin değeri olan yemle beslenen erkek tosunların ahırı olarak kullanılacak iki ahır 2 ay gibi bir sürede idareye teslim edilmiştir.

Proje Tamamlanma Tarihi: 28.01.2010

Türkiye'nin ilk branda kaplı keçi ağılı tamamlandı

Türkiye'nin ilk Germe Yapı keçi barınağı Paysa Prefabrike Yapıları tarafından İzmir'de yapıldı. Saanen cins keçi üretimi yapılan çitflikte iki adet branda keçi barınağı kurulmuştur. Ayrıca ot deposu olarakta Paysa Çadır yapıları kullanılmıştır.

Proje Tamamlanma Tarihi: 01.01.2010

Mercedes Benz kamyon fabrikası lastik deposu tamamlandı

Mercedes Benz Aksaray kamyon fabrikası lastik depoları Paysa tarafından tamamlandı. 22 metre genişlikte ve 96 metre uzunluğunda olan bu germe yapı Mercedes Benz Kamyon fabrikasının ihtiyacı olan kapalı alan sorununu 2 ay gibi kısa bir sürede çözebilmiş olması nedeni Mercedes Benz yetkilileri tarafından tercih edilmiştir.

Proje Tamamlanma Tarihi: 31.12.2009

Sayfa: