Arama
Paysa
Prefabrik yapı çözümleri tek çatı altında...
Sayfa:

Bakü White City Otel Projesi için 6 adet germe yapı depo

“Azerbaycanda yıllardır Siyah Şehir adlanan şehir beyazlayacak, temizlenecek, burada gül-çiçek ekilecek ve Azerbaycan'ın güzel bir köşesine çevrilecekdir”. HEYDAR ALİYEV Azerbaycan Cumhuriyetnin ilk liderlerinin başlattığı proje kapsamında yüzyıllarca petrol sanayisinin kalbi olan Bakü'nin son senelerde mimari görünümü hızla değişyor. Farklı tasarımlardaki binalar Bakü'yi en gelişen ve güzel başkentlerine çevirmekte iddialı. Böyle büyük ve anlamlı projelerde Paysa yapıları şantiye mobilizasyonu için mükkemmel çözümdür.

Proje Tamamlanma Tarihi: 12.05.2014

Kırşehir Belediyesi tenis kortları teslim edildi

Kırşehir Belediyesi tarafından ihalesi yapılan, iki adet tenis kortunun kapatılması işi montajı yapılarak belediye yetkililerine teslim edildi. 18 metre genişliğinde ve 36 metre uzunluğunda olan yanyana iki korttan oluşan yapı

Proje Tamamlanma Tarihi: 30.01.2013

T129 ATAK helikopteri hangar binası TAI'ye teslim edildi

TAI, dünya çapında, kendi sınıfındaki en etkin taarruz helikopteri olan T129 ATAK helikopteri hangarı işini havacılık yapılarındaki deneyimi ve zamanında teslimattaki titiz yaklaşımından dolayı PAYSA Prefabrike Yapıları'na ihale etti.

Proje Tamamlanma Tarihi: 21.01.2013

ROKETSAN A.Ş. için depo binaları

ROKETSAN A.Ş. hazır yapı depo teslim edildi.

Proje Tamamlanma Tarihi: 11.01.2013

Polatlı sağmal inek çiftliği tamamlandı

Ankara Polatlı ilinde süt hayvancılığı yatırımı yapan süt firması 250 baş süt çiftliği yatırımını Paysa Prefabrike Yapıları ürünleri ile yaptı. Çiftlik kapsamınında, büyükbaş sağmal inek ahırı, doğumhane binası, ot deposu ve buzağı barınağı Germe yapı tekniği ile idari bina Paysa'nın prefabrik modüler hazır bina (HazırYapı) yapı çözümü ile yapılmıştır.

Proje Tamamlanma Tarihi: 15.12.2012

Türkiye'nin ilk 300 baş branda kaplı sağmal inek ahırı tamamlandı

Türkiye'nin ilk branda kaplı büyükbaş süt ahırı Erzurum ilinde Paysa tarafından tamamlandı. Brandanın %80 oranından güneş ışıklarını sayesinde süt verimini %10 artıracağı bilimsel olarak kanıtlanmış olan branda yapılar süt verimi açısından çitfçilere çok ciddi avantajlar sunmaktadır.

Proje Tamamlanma Tarihi: 01.11.2012

Yunanistan germe yapı spor salonu tamamlandı

Yunanistan'ın Atina şehrinde germe yapı spor salonu tamamlanarak Zitakat firmasına teslim edildi. 20 metre genişliğinde ve 36 metre uzunluğunda tasarlanan ve üretilen spor salonu, basketbol, voleybol ve tenis

Proje Tamamlanma Tarihi: 01.11.2012

Shindand uçak hangarları ve helikopter hangarı US Corps'a teslim edildi

US Air Force açmış olduğu Shindand uçak ve helikopter apron kapsamında 26 adet uçak hangarı ve 2 adet helikopter hangarı Amerikan taahhür firması tarafından US Corps'a teslim edildi.

Proje Tamamlanma Tarihi: 09.10.2012

Ünye Çimento tenis kortu teslim edildi

Ünye Çimento tesisleri sosyal tesisleri kapsamında iki adet tenis kortu kapatması tamamlanarak Ünye Çimento yetkililerine teslim edildi. 36 metre genişliğinde ve 36 metre uzunluğunda tasarlanan ve üretilen tenis kortu kapatma yapısı, iki adet kortun üstünü tek hacimde kapatmıştır.

Proje Tamamlanma Tarihi: 14.08.2012

Mersin ODTÜ Koleji spor salonu tamamlandı

ODTÜ vakfı Mersin ODTÜ koleji bahçesine yaptırılan branda spor salonu tamamlanarak 2012-2013 öğrenim sezonuna hazır hale getirildi.

Proje Tamamlanma Tarihi: 01.08.2012

Sayfa: