Arama
Paysa
Prefabrik yapı çözümleri tek çatı altında...

Projelere Geri Dön

Yunanistan germe yapı spor salonu tamamlandı

Yunanistan'ın Atina şehrinde germe yapı spor salonu tamamlanarak Zitakat firmasına teslim edildi. 20 metre genişliğinde ve 36 metre uzunluğunda tasarlanan ve üretilen spor salonu, basketbol, voleybol ve tenis sporlarının yapılabilmesi için gerekli spor araç ve gereçleri ile Zitakat firması tatafından donatılacaktır.

Yapıyı oluşturan çelik çerçeveler üretimden sonra sonra sıcak daldırma galvanizleme yöntemi ile galvanizlenerek, paslanmaya karşı yüksek mukavemet verilmiştir. Kaplama malzemesi olarak kullanılan branda ise yüksek mukavemetli, UV dayanımlı, asit ve kirden etkilenmeyen beyaz ve haki renk branda kullanılarak imal edilmiştir.

Paysa tesislerinde üretimi 10 günde tamamlanan spor salonunun 10 gün içinde montajı Yunanistan'dan sağlanan yerel işgücü ile tamamlanmıştır.

Paysa Prefabrike Yapıları, kapalı spor salonu imalatında olduğu gibi, sporun tenis, manej, basketbol ve hentbol dalları içinde karma ve tekil spor tesisleri yapmaktadır. Ayrıca Germe Yapı ürünlerin Havacılık, Hayvancılık ve Endüstriyel sektöre hizmet edecek şekilde de tasarlanması mümkündür.

Paysa Prefabrike Yapıları ürün prefabrik modüler yapı, hafif çelik yapılar, çelik yapılar ve konteyner ürünleride bulunmaktadır

Proje Tamamlanma Tarihi: 01.11.2012