Arama
Paysa
Prefabrik yapı çözümleri tek çatı altında...

Projelere Geri Dön

Kırşehir Belediyesi tenis kortları teslim edildi

Kırşehir Belediyesi tarafından ihalesi yapılan, iki adet tenis kortunun kapatılması işi montajı yapılarak belediye yetkililerine teslim edildi. 18 metre genişliğinde ve 36 metre uzunluğunda olan yanyana iki korttan oluşan yapı kortlar arasına geçiş yapılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kırşehirlilerin tenis sporunu belediye tesislerinde yapabilmelerine imkan verecek bu yapı, Kırşehir'de tenis sporuna katkı vermesi beklenmektedir.

Yapıyı oluşturan çelik çerçeveler üretimden sonra sonra sıcak daldırma galvanizleme yöntemi ile galvanizlenerek, paslanmaya karşı yüksek mukavemet verilmiştir. Kaplama malzemesi olarak kullanılan branda ise yüksek mukavemetli, UV dayanımlı, asit ve kirden etkilenmeyen beyaz ve mavi renk branda kullanılarak imal edilmiştir. Yapının mahya bölümlerinde pasif havalandırma için ayrıca havalandırma mehvezleri bırakılmıştır.

Paysa tesislerinde üretimi 20 günde tamamlanan tenis kortları 15 gün içinde montajı tamamlanmıştır.
Paysa Prefabrike Yapıları, tenis kort imalatında olduğu gibi, manej, basketbol ve hentbol dalları içinde karma ve tekil spor tesisleri yapmaktadır. Ayrıca Germe Yapı ürünlerin Havacılık, Hayvancılık ve Endüstriyel sektöre hizmet edecek şekilde de tasarlanması mümkündür.

Paysa Prefabrike Yapıları, tenis kortu olarak olduğu gibi, manej, spor salonu, futbol sahası olarak tasarlanmış ve spor sektörünün hizmetine sunduğu germe yapı ürünleri bulunmaktadır.

Ayrıca havacılık, hayvancılık, sanayi sektörününün ihtiyaçlarına göre tasarlanmış germe yapı ürünleri de bulunmaktadır.

Paysa Prefabrike yapıları prefabrik yapıları ürün gamında bulunan diğer ürünler ise; modüler prefabrik yapılar, hafif çelik yapılar, çelik konstrüksiyon yapılar ile yaşam konteyner'larıdır.

Proje Tamamlanma Tarihi: 30.01.2013