Arama
Paysa
Prefabrik yapı çözümleri tek çatı altında...
Bölümlerimiz

AR-GE /Tasarım

Paysa Prefabrike Yapıları sektörde yenilikçi, devamlı ve başarılı olmanın en önemli kriterlerinden birisinin araştırma ve çözüm geliştirme olduğu bilinciyle uzman ve yetenekli AR-GE ve tasarım personeli istihdam etmektedir. Paysa’nın farklı branşlardan oluşan ARGE ve tasarım personelini, gelişen CAD/CAD tasarım ve üretim teknolojilerini dikkate alarak, Paysa ülkemiz ve Dünya’nın farklı bölgelerine uygun, standart modüllerden oluşan yapılar tasarlarlar.

AR-GE tasarım bölümü

Üretim Bölümü

Üretim 

Paysa Prefabrike Yapıları, değişen ve gelişen üretim tekniklerini takip eden, maliyet ve kalite odaklı uzman üretim personeli ile yüksek teknoloji bilgisayar kontrollü üretim hatlarında üretim yapmaktadır. Toplam 10.000 metre kare alanda kurulu 6.000 m2 kapalı mevcut fabrika sahasındaki üretimimiz, toplam 40.000 m2 alan üzerinde kurulacak 22.500 m2 kapalı alanlı üretim tesislerine 2013 yaz aylarında taşınacaktır.  Üretim tesislerinin tamamlanması ile paralel olarak devreye girecek olan yüksek teknoloji yeni makine yatırımları da planlanmış olup, kapasite ve kalite artışı sağlanacaktır.

AR-GE çalışmalarını tercihen yerli malzeme kullanarak yerli bilgi birikimi ile sürdürmekte olup, Türkiye ve dünya standartlarına uygun yapılar üretmektedir. Otuzu aşkın ülkede halen milyonlarca metre kare kapalı alana sahip, binlerce yapı Paysa Prefabrike Yapılarının gururudur.

Satış

İnşaat sektöründen endüstriyel yapılara, mobilizasyon yapılarından şantiye yapılarına, hayvancılıktan havacılık sektörüne, askeri uygulamalardan sivil uygulamalara kadar farklı sektör ve alanlardaki ihtiyaçlarını belirleyip, nitelikli çözümler üretebilen, müşteri odaklı uzman satış personeli ile müşterilerimizin hizmetindedir.

 Satış ve Pazarlama Bölümü

Kalite Güvence

Kalite Güvence /QA

Paysa Prefabrik Yapılarının deneyimli mühendis kadrosu ve teknik ekipleri ile gerçekleştirdiği tasarım, projelendirme, ar-ge, üretim planlama, üretim, satış ve satış sonrası hizmet süreçleri ISO 9001 Kalite kontrol sertifikası ile belgelendirilmiştir.

Kalite, Çevre ve İşçi sağlığı ve Güvenliği (İSG) Politikası

Uluslararası üretim standartlara uygun, çevreye, insan hayatına saygılı, verimli çalışmayı esas alarak; ekonomik, hızlı ve kolay kurulan Prefabrike yapılar üretmek ve tüm süreçlerde doğal kaynakları korumak, yüksek teknoloji takip etmek, çalışanlarımıza gerekli eğitimleri vererek kendilerinin, diğer çalışanların ve ziyaretçilerin sağlık ve güvenlik koşullarını sağlamak, müşteri memnuniyetini, sürekli iyileşmeyi temel ilke edinen, sektörümüzde öncü dünyada aranan kalitede bir firma olmak kalite politikamızdır.

  1. ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi
  2. ISO 14001 Çevre Yönetim Belgesi
  3. OHSAS 18001 Uygunluk Belgesi
 Kalite, Çevre ve İşçi sağlığı ve Güvenliği (İSG) Politikası
Lojistik Bölümü

Lojistik

Paysa ürünleri sivilden, askeri koşullara, acil iskandan kalıcı konutlara çok farklı alan ve durumlarda kullanıldığından ötürü bu yapıların kullanım alanlara sevk edilmeleri önem kazanır. Paysa’nın uzman lojistik personeli Dünya’nın neresine olursa olsun, yapılarınızın sevkiyatında yanınızdadır.

Paysa Prefabrike Yapıları uzman kadrosu ile ürünlerin taşıma tiplerine uygun olarak paketlenmesi ve Dünya’nın her bölgesine kara, deniz ve hava ile sevk edilmesi sorunsuz olarak organize edilir.  Yurtiçi ve yurtdışı projelerde zamanında ve eksiksiz teslimat sağlamak, teslim sürelerini kısaltmakta Paysa’nın uzman kadrosu yanınızdadır.

Montaj & Bakım

Paysa Prefabrike Yapıları ülkemizin ve Dünya’nın farklı coğrafyalarına montaj ve bakım hizmeti vermektedir. Uzman montaj personelimiz iş güvenliğini ön planda tutarak, sizin adınıza montajı tamamen, kısmen üstlenebildiği gibi, yalnızca uzman supervisor hizmeti de verebilmektedir. Montaj bölümü yapılarımızın bakım gerektirdiği durumlarda da hizmetinizdedir.

 Montaj ve Bakım Bölümü
İdari Birimler

İdari Birimler

Projelerin tekliflendirme aşamasından proje teslimine kadar olan her aşamada finans yönetimi, muhasebe, maliyet muhasebesi gibi idari birimlerimiz etkin görev almakta ve süreçlerin eksiksiz ve zamanında tamamlanmasına destek olmaktadırlar.

 

 

Satınalma

Paysa Prefabrike Yapıları, satın alma sürecinde, malzeme ve hizmet kalitesine son kullanıcının hassasiyetlerini dikkate alarak gereken önemi göstermektedir. İstenilen kalitede ve standartta malzemenin projenin gerektirdiği zamanda, yerinde olmasını sağlamak üzere organize olan birimimiz büyük ölçekli projelerin başarısında önemli bir rol üstlenmektedir.

 Satın Alma Bölümü