Arama
Paysa
Prefabrik yapı çözümleri tek çatı altında...
Haberler

Vali Karaloğlu, Sgk Binasında İncelemelerde Bulundu

Van Valisi Münir Karaloğlu, Sosyal Güvenlik Kurumunun (SGK) yapılmakta olan yeni binasında incelemelerde bulundu.

Eklenme Tarihi: 22.05.2013 / Kaynak: http://www.haberler.com/

TAI, Atak helikopteri hangarı için Paysa Prefabrike Yapılarını seçti.

TAI, dünya çapında, kendi sınıfındaki en etkin taarruz helikopteri olan T129 ATAK helikopteri hangarı işini havacılık yapılarındaki deneyimi ve zamanında teslimattaki titiz yaklaşımından dolayı PAYSA Prefabrike Yapıları'na ihale etti.

Eklenme Tarihi: 09.02.2013 / Kaynak: Anbarapor - Şubat 2013

Paysa Prefabrike Yapıları yeni yatırımlarla büyümeye devam ediyor

PAYSA Prefabrike Yapıları, 1976 yılında inşaat sektörünün şantiye mobilizasyonuna çözüm üretmek amacı ile çadır ve prefabrik yapılar üretimiyle başlamış olduğu ticari yaşamına, bugün inşaattan sanayi sektörüne, ...

Eklenme Tarihi: 01.12.2012 / Kaynak: İnşaat & Yatırım Dergisi

PAYSA'dan Afganistan'da Tamamlanan 100. Proje

Türkmenistan sınırına yakın Afganistan’ın kuzeybatısında bulunan Herat şehrini Türkmenistan’a bağlayacak olan üst yapı/yol projesidir. Projenin genel teslim süresi 2 yıl olup, güvenlik nedeni ile sorunlar yaşanabilen bu bölgede çalışmalar devam etmektedir.

Eklenme Tarihi: 01.12.2012 / Kaynak: İnşaat & Yatırım Aralık 2012

Artvin Şavşat'a 1 milyon 500 bin TL'lik yatırım!

Artvin'li Eczacı Selahattin Yazar, Memleketi Şavşat´ta 1 milyon 500 bin TL´lik Hayvancılık Yatırımı Yaptı. İşsizlik ve buna bağlı gelişen göç sorunun ortadan kaldırılmasına yönelik İl Genel Meclis Üyesi ve Şavşat’ta eczacı olarak halka hizmet veren Selahattin Yazar önemli bir yatırımda bulundu.

Eklenme Tarihi: 12.02.2012 / Kaynak: www.lazhaber.com

Ankara'da şampiyon Kristina Mladenovic

PTT Ankara Cup Tenis Turnuvası, oynanan tek bayanlar finaliyle sona erdi.
Ankara Tenis Kulübündeki (ATK) Paysa tarafından üretilmiş olan kapalı kortta düzenlenen, toplam 50 bin dolar ödüllü PTT Ankara Cup'ta, tek bayanlarda Rus rakibi Valeria Savinykh'yi 5-7, 7-5 ve 6-1'lik setlerde 2-1 yenen Fransız Kristina Mladenovic, şampiyon oldu.

Eklenme Tarihi: 24.12.2011 / Kaynak: PTT Online haberler

Manas Üniversitesi Geçici Fakülte Binaları teslim aşamasına geldi

PAYSA Prefabrik, Hafif Çelik Teknolojisi ile 3600 metrekare fakülte binasını 6 ay gibi kısa bir sürede Kırgızıstan-Türkiye Manas Üniversitesi'ne teslime hazır hale getirdi.

Eklenme Tarihi: 15.07.2011

Paysa Kurumsal Yenilendi

PAYSA, 1976 yılından bu yana kullandığı Kurumsal kimliğini yenileme kararı aldı. Uluslararası arenada pazarlama faliyetlerini artıracak olan PAYSA Kurumsal yapısını güçlendiren ve uluslararası pazarda daha geniş alanlara hitap etmeye başlayan Paysa, bu süreci her geçen gün daha ileri noktalara taşıyor.

Eklenme Tarihi: 20.06.2011

Paysa Üretimini Hızla Artırıyor

30 yıl önce Türkiye'deki prefabrik yapı ihtiyacını fark ederek Türkiye'ye "prefabrike bina" kavramını getiren Paysa, sektördeki başarılarını yeni projeler ve artan üretim kapasitesi ile pekiştirmektedir. Paysa, yılların tecrübesiyle geçici konaklama yapıları inşa etmeye devam etmektedir.

Eklenme Tarihi: 19.07.2008

Pakistan'a 10 Afet Okulu

Pakistan'da "Kimse Yok mu Derneği'nce başlatılan kampanyada toplanan yardımlarla yaptırılan 10 okul, Keşmir Başbakanı Serdar Iskender Hayathan'ın katıldığı törenle açıldı. Pakistan'da 8 Ekim 2005'te meydana gelen depremde çok sayıda bina ile birlikte okullar da kullanılamaz hale gelmişti.

Eklenme Tarihi: 19.07.2007 / Kaynak: Firma haberleri

Sayfa: