Prefabricated building solutions under one roof…

Kategori: Fabric Structures

Çerçeve Özellikleri

Genişlik 10 metreden 48 metreye kadar isteğe bağlı olarak değişir. 3 ve 4m Aks aralığının katları şeklinde istenildiği kadar uzayabilir. Orta bölümdeki yükseklik modellere göre 5 metreden 13 metreye kadar değişir. Talebe göre farklı açıklıklı ....

Germe Yapı

GERMEYAPI GÖVDE VE ALIN KAPLAMASI Yapılarımızda, firmamız tarafından ithal edilen yüksek kaliteli uzun ömürlü branda kullanılmaktadır. İki yüzü PVC kaplamalı polyester plastik dokumadan yapılmış ve HF (yüksek frekans) makineleriyle kaynaklanarak tek parça haline getirilmiş olan dış kaplama, güneşin UV ışınlarına, -30 °C ile +70 ºC arasında ısıya, aşınmaya, aside dayanıklıdır. Parlak dış yüzeyi kir, mantar, yosun barındırmaz. Katlanabilir, çürümez ve kolaylıkla tamir edilebilir. Yırtılma mukavemeti 50 kg/cm ile sert çatı kaplamalarının bir çoğundan daha iyidir. Isı yalıtım direnç (K) değeri 5,0 Kcal m2h ºC'dir. Bu değer galvanize sacdan 2 kat daha iyidir.

Hareketli Yapı Çözümleri

We can design our structures to move via ASCE Crane Rail or inverted C-Channel. Wheel systems are custom designed for your specific application. Generally speaking, the inverted C-Channel is the most economical method for moving shelters. The channel controls the direction of travel. However, this option requires a clean operating environment. Debris can impede the travel of the unit.

Kapılar

Kapılar bina kullanımına uygun olarak aşağıdaki ebatlarda ve tiplerde hazırlanabilir.

Zemine Sabitleme

Most of our structures can be installed temporarily or permanently on the following surfaces. Expensive concrete foundations are not required. We provide anchoring attachments for each surface. Certain building codes contain specifications for anchoring. These specified anchoring conditions may increase the price of the shelter. Please specify the surface you will be installing the structure on.